Jazdenie

Výuka je zameraná na aktívnu výuku jazdenia, preto je dôležitá pravidelnosť . Odporúčame jazdiť 2x do týždňa pre rekreačných jazdcov a 3x  pre tých čo majú záujem o jazdeckú licenciu a pretekanie.

Ide o tréningy, nie vozenie alebo vyplňanie občasné jazdenie.

1. Skupinové jazdenie: Je určené re jazdcov od 11r. čo si vedia koňa očistiť a nastrojiť a už samostatne kráčať a klusať aspoň na lonžke a môžu byť preto zaradení do skupinovej hodiny. Hodiny sú vedené trénerom. Zameriavajú sa na základy jazdenia ktoré končia skúškami. Preto je nutná pravidelnosť. 

Hodinu si v prípade potreby môže zrušiť najneskôr však 6h pred jej začiatkom. Inak je hodina spoplatnená.

Tréningy prebiehajú:

PO až PI o 15:00

SO - o 10:00 a 11:00 - je určená prevažne pre rekreačných jazdcov. Tréningy nie sú tak náročné.

Cena hodiny je 20€ 

Možnosť zakúpenia permanentky - 180€/10h (platnosť je 3mesiace od 1. hodiny)

Objednajte sa TU: Rezervačný systém 

 

2. Individuálne hodiny vhodné aj pre začitočníkov od 8r. Čas si volí žiak po tel. dohode s trénerom. Hodina trvá 45 min. plus 15min strojenie koňa. Žiak sa učí jazdiť aj postarať sa o koňa. (čistenie a strojenie, ). Tréner vedie žiaka k samostatnosti. Preto je vhodné chodiť pravidelne. 

Cena je 25€ a platí sa priamo trénerovi. 

Objednáva sa prostredníctvom mailu - andrea.marochnicova@hotmail.com

Je potrebné uviesť: jazdecké skúsenosti, vek jazdca, prípadne váha (nakoľko máme určité váhové limity), uviesť telefónny kontakt pre trénera.

 

3. Členstvo 

Pre jazdcov od 12 rokov, ktorí už vedia samostatne kráčať a klusať a vedia si nastrojiť koňa. Tréningy sú zamerané na drezúru a skoky. Jazdci sa pripravujú na licenciu a preteky. Odporúčame 3x do týždňa. Člen má povinnosť aktívne vypomáhať v klube okolo koní a areálu. 

Cena je 120/10h mesačne.

Objednáva sa cez FB messenger. 

V prípade záujmu ma prosím kontaktuje na: 0917066238

 

 

Vybavenie pre jazdcov

Žiaci a členovia majú k dispozícii šatňu, kde si môžu ponechať svoje veci. V areáli sa nachádza aj reštaurácia s vonkajším sedením a grilom ďalej športovisko pre deti. To všetko v prekrásnom trávnatom parkovom prostredí.

Žiakom zdarma zapožičiavame bezpečnostné prilby aj bezpečnostnej vesty.

Priamo v areáli je možné zaparkovať motorové vozidlo.